Szkoła uwodzenia dla mężczyzn. 5 rzeczy, które pomogą Ci w zdobyciu kobiety
Szkoła uwodzenia dla mężczyzn. 5 rzeczy, które pomogą Ci w zdobyciu kobiety

Szkoła uwodzenia dla mężczyzn. 5 rzeczy, które pomogą Ci w zdobyciu kobiety

Jeśli chodzi o zdobywanie kobiet, wiele rzeczy może wpływać na twój sukces. Na dzisiejszej liście znajdziesz 5 kluczowych porad. To podstawy, twoja pierwsza szkoła uwodzenia. Mamy nadzieję, że pomoże ci w zdobyciu każdej kobiety, na którą masz ochotę.

Kobiety cię pragną

Tak, to prawda. Kiedy kobieta widzi mężczyznę, nie myśli o tym, jak ma zaciągnąć go do łóżka. Myśli jednak o tym, jakie to by było wspaniałe, gdyby on ją wybrał i uwiódł.  Większość mężczyzn nie może w to uwierzyć. Uwierz, one wcale nie chcą dać ci kosza. Stają się wredne tylko wtedy, gdy wysyłają tak wiele sygnałów, a mężczyzna ich wcale nie łapie…

Poza tym, one mają prawo być wybredne. Tak jak ty. To kwestia gustu, tylko tyle.

Myśl o tym w ten sposób: za każdym razem, gdy próbujesz  poderwać dziewczynę, ona czeka na to. Pragnie, abyś ją rozśmieszył. Pragnie, abyś zrobił jej dobrze. Pragnie spędzić z tobą czas. Jeśli dobrze się spiszesz, drzwi do jej sypialni staną przed tobą otworem. Jeśli nie, da ci kosza. To takie proste. Od tego zaczyna się każda szkoła uwodzenia.

Wszystko zależy od ciebie i twoich działań. Ona raczej ci w tym nie pomoże. W końcu, oboje chcecie tego samego – spotkać kogoś, kogo polubicie.

Najważniejsze – zrozumieć, czego oboje pragniecie

Ważną rzeczą jest zrozumienie, czego kobiety generalnie pragną, to pomoże ci wybrać „sprawy do omówienia“ podczas konwersacji z nimi. Pamiętaj, że one sprawdzają, czy posiadasz cechy partnera, które uważają za ważne i robią to w oparciu o swe emocje.  Oznacza to, że jeśli możesz sprawić, że w twojej obecności będą się czuły dobrze, wywrzesz na nich długotrwałe wrażenie.

Z drugiej strony, nie zapominaj o sobie. Jeśli starasz się znaleźć dziewczynę, zastanów się najpierw, jakie cechy chciałbyś w niej znaleźć. To, że powinna być seksowna w tym wypadku się nie liczy.

A więc, jeśli chciałbyś mieć wykształconą dziewczynę, zapytaj ją o wykształcenie – szkołę, uniwersytet, plany na przyszłość. Szybko odrzucisz te, które nie są odpowiednimi kandydatkami.

Może wyda ci się to dziwne, ale powinieneś posiadać jakieś kryteria wyboru – po to, abyś nie tracił czasu na kobiety, które ci nie odpowiadają i nie są warte zachodu.

Jak zacząć rozmowę

Dla większości mężczyzn jest to wielkim problemem. A to wcale nie jest takie ważne. Kobietę rzadko obchodzi tekst, którego użyłeś dla rozpoczęcia rozmowy, liczy się sama rozmowa. Możesz więc zacząć w dowolny sposób, ważne, abyś zachowywał spokój i uśmiech na twarzy.

W dowolny sposób, ale jak? “Cześć, jestem Tomek…A ty?”, dla przykładu. To działa, przecież potrafisz wypowiedzieć tych kilka zdań, prawda? Nie oznacza to, że od razu ją zdobędziesz, nie, ale tego nie może dokonać żadne zdanie. Pamiętaj, że pierwsze zdanie jest tylko pierwszym zdaniem – początkiem rozmowy.

Przeczytaj ją

Jeśli nie próbujesz zrozumieć kobiety, z którą obcujesz, tracisz swój czas. Naucz się czytać znaki, jakie do ciebie wysyła. Jeśli nie umiesz tego robić, zapytaj siebie za każdym razem – czy zrobiłaby to w każdej innej sytuacji? Na przykład, przysunęła krzesło bliżej, aby mogła cię lepiej słyszeć. Czy zrobiłaby to, gdybyś jej nie interesował? Nie, oczywiście, że nie.  Na początku wyda ci się to trudne, ale powinieneś się tego nauczyć, jest to po prostu konieczne – wkrótce nauczysz się rozpoznawać sygnały, jakie do ciebie wysyła, te pozytywne, ale też negatywne, nauczysz się rozpoznawać, czy czuje do ciebie sympatię, czy nie.

Szkoła uwodzenia

Jeśli chodzi o poznawanie nowych kobiet, istnieją dwie strategie. Pierwsza, szukasz kobiet z kręgu własnych znajomych. Druga – wychodzisz na głęboką wodę i zaczynasz podrywać nieznajome.

Pierwszy sposób jest bardziej prosty w wykonaniu – trochę się znacie, więc czujecie się bardziej komfortowo. Niestety, krąg twoich znajomych może się wkrótce zakończyć.

Poznawanie nowych kobiet jest o wiele trudniejsze, wymaga więcej wysiłku. Ale w zamian masz znacznie więcej możliwości. Będziesz potrzebował więcej czasu i cierpliwości, zanim staniesz się w tym naprawdę dobry. Powinieneś zrozumieć, że każda kobieta na twojej drodze jest możliwością, szansą. Od ciebie zależy, czy z niej skorzystasz.

Przepraszamy - Komentarze są niedostępne