Seks trójkąt: dwa sposoby
Seks trójkąt: dwa sposoby

Seks trójkąt: dwa sposoby

Marzy ci się seks trójkąt, ale nie wiesz, jak masz się do tego zabrać? Nie ma sprawy, możemy ci podpowiedzieć aż dwa sposoby na idealny seks. Chociaż wydają się proste, wymagają pewnego doświadczenia, i, niestety, cierpliwości – nie da się tego zrealizować w ciągu jednej nocy. Ale dwie kobiety w twojej sypialni są przecież tego warte!

Seks trójkąt, metoda 1: Spontaniczne spotkanie

Proces wydaje się łatwy, dość trudna jest natomiast końcowa realizacja pomysłu…

Powinieneś spać z dwoma kobietami

Idealne rozwiązanie – dwie kobiety, z którymi od czasu do czasu spotykasz się na przygodni seks. Te dziewczyny powinny być otwarte, liberalne, otwarte na nowe przygody seksualne i przynajmniej trochę „bi-“. Polskie laski potrafią się dobrze bawić, na pewno znajdziesz kogoś odpowiedniego.

Zacznij rozmowę na temat biseksualności

Na osobności, z każdą po kolei. Wybierz odpowiedni moment – na przykład, w łóżku, przed lub po seksie. Jeśli ona okaże nawet najmniejsze zainteresowanie tematem, przedstaw to jako mały eksperyment. Spraw, by w twoich ustach brzmiało to jak najbardziej pozytywnie. Po jakimś czasie wróć do tematu podczas seksu. Kobiety są zazwyczaj otwarte na ten pomysł, jednak wiele z nich czuje się z tym trochę nieswojo. I tu wkraczasz ty – spraw, by ona poczuła się dobrze.

Wypróbuj na inny sposób

Jeśli udało ci się osiągnąć, by obie panie oswoiły się z pomysłem na seks trójkąt, nie śpiesz się z jego realizacją. Jeśli bardzo się niecierpliwisz, wystarczy tydzień lub dwa. Po tym czasie spróbuj ponownie wyciągnąć temat na światło dzienne, ale nieco inaczej. Powiedz na przykład, „znam pewną naprawdę gorącą dziewczynę. Jest bi- i jestem pewien, że chciałaby wypróbować z nami seks w trójkącie.” Jeśli obie dziewczyny załapią się na ten pomysł, reszta powinna już pójść gładko.

Zaplanuj spontaniczne spotkanie

Upewnij się, że każdej z nich przedstawiłeś jednakową wersję wydarzeń – że spotkasz się dziś z tą drugą, pytając jednocześnie, czy wy także możecie się spotkać. Nie wydawaj im swoich właściwych planów, w ten sposób tylko je wystraszysz.

Zaplanuj dokładnie

Gdy już się spotkacie, pamiętaj, że wszystko powinno wyglądać na pomyślny zbieg okoliczności.

Już wkrótce poczujesz, czy to się stanie, czy nie

Dziewczyny zadecydują o tym niemal natychmiast, od pierwszego wejrzenia. Przekonasz się o tym, obserwując to, jak się zachowują i jak ze sobą rozmawiają.

Jeśli nici z twego planu, cóż, straciłeś kilka tygodni na planowaniu, ale zdobyłeś nieco doświadczenia. Spróbuj, a być może za następnym razem ci się uda.

Jeśli się udało – kup alkohol

Dużo alkoholu.

Zabierz je do siebie

Obie były u ciebie i zapewne czują się tam swobodnie. Pamiętaj, by zaproponować to w taki sposób, by ich nie wystraszyć.

Do dzieła

Gdy już jesteście na miejscu, zabierz się do akcji – z każdą z nich po kolei. Nie sprzeciwiają się? Udało ci się – jeden malutki kroczek i masz swój wymarzony seks trójkąt.

Pamiętaj: nawet na tym etapie niektóre kobiety mogą się przestraszyć i uciec. Nie przeklinaj. Jeśli udało ci się zrobić tak wiele, cóż… przekonasz do tego następne dwie.

Seks trójkąt, metoda 2: Wykorzystaj swą biseksualną dziewczynę

Ludzie myślą zazwyczaj, że jeśli masz biseksualną dziewczynę, ona będzie dostarczała ci dziewczyn na seks. Hmmm.. to zazwyczaj nie działa w ten sposób. Ale… skoro jest biseksualna, oznacza to, że może mieć dziewczynę albo chłopaka. Jeśli pragniesz, by miała obu jednocześnie, cóż…będziesz się musiał o to postarać.

Jak się do tego zabrać:

Po pierwsze, to twoja dziewczyna powinna wybierać inną partnerkę. Tak będzie lepiej, ponieważ:

Propozycja, która padnie z jej ust raczej nie zostanie odrzucona.

Ona szybciej zauważy odpowiednie dziewczyny o skłonnościach bi, a ty nie będziesz musiał tracić czasu na urabianie tej, która w ogóle nie jest zainteresowana.

A więc, to ona wybiera i ona przyprowadza ją do ciebie. Zaczyna się zabawa – flirtujecie i generalnie staracie się poznać. Pamiętaj, propozycja przeniesienia się do was powinna paść również z ust twojej dziewczyny.

Tak, tutaj wasz plan może runąć – sporo dziewczyn taka propozycja może wystraszyć. Jeśli szczęście się do was uśmiechnie i ona się zgodzi, teraz ty powinieneś się zatroszczyć o panie. Przynieś im po drinku, zadbaj o ich dobre samopoczucie, flirtuj z nimi…

Pierwszy pocałunek może być zainicjowany zarówno przez ciebie, jak i twoją dziewczynę. I teraz następuje pora na zabranie ich do domu.

Po przybyciu na miejsce pamiętaj, by nie naciskać zbyt mocno. Spraw, by obie panie poczuły się komfortowo. Zrób więcej drinków, włącz muzykę.

Pamiętaj, że nawet na tym etapie wybrana przez was dziewczyna może się przestraszyć. Jednak, jeśli wszystko zaszło aż tak daleko, prawdopodobieństwo wymarzonego „deseru“ jest naprawdę wysokie. Powodzenia!

Czy skorzystacie z tych porad? Opowiedzcie, jak wam się udało!

Przepraszamy - Komentarze są niedostępne