Seks bez zobowiązań. Porady dla mężczyzn
Seks bez zobowiązań. Porady dla mężczyzn

Seks bez zobowiązań. Porady dla mężczyzn

Seks bez zobowiązań jest jednym z największych marzeń każdego wolnego faceta. Jednak mało  kto z nich wierzy, że taki rodzaj stosunków jest naprawdę realny. I, w pewnym sensie, mają rację. Pewne obowiązki są nawet w seksie bez zobowiązań. Jednak da się z nimi żyć.

Myśl, że możesz uprawiać seks bez żadnych konsekwencji jest bardziej fantazją niż rzeczywistością. Masz tu do czynienia z kobietą, realną osobą, człowiekiem, która pragnie, by traktowano ją jako kobietę, nie zbiornik na spermę. Jednak stosunki, oparte wyłącznie na seksie są nadal możliwe. Jeśli oboje się na to zgadzacie. Oto kilka praktycznych porad.

Seks bez zobowiązań – zanim zaczniesz działać 

Powinieneś pamiętać, że nawet w tej sytuacji kobieta będzie chciała otrzymać coś w zamian. Jak już mówiliśmy, jeśli sądzisz, że istnieją stosunki, w których będziesz „otrzymywał“ seks, nic nie dając w zamian, będziemy musieli cię zmartwić. Tak, oczywiście, możesz znaleźć kogoś na jedną noc i potem zapomnieć o tym, jednak jeśli masz ochotę na długotrwały układ oparty na seksie, będziesz musiał przyjąć pewne zobowiązania. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrozumieć, wasze tajne randki nie potrwają długo i będziesz musiał zacząć od nowa.

Znajdź odpowiednią kobietę

Powinna to być kobieta liberalna, wyzwolona. W przeciwnym razie możesz mieć kłopoty. Nie chcesz przecież, żeby już po kilku spotkaniach ona zaczęła snuć plany o waszej wspólnej przyszłości, ślubie i wnukach. Niestety, wbrew temu co słyszałeś lub mogłeś sobie wyobrazić, kobiety nie dbające o trwały związek to rzadkość. Takich kobiet nie jest wiele, warto jednak takiej poszukać i na taką zaczekać, jeśli właśnie takiego układu pragniecie. Budowanie wolnego związku z dowolną spotkaną kobietą nie jest najlepszym pomysłem – sytuacja szybko może się skomplikować.

Przygotuj się

Na co? Oczywiście, na seks bez zobowiązań. Przed przyjaciółmi możesz udawać twardziela, jednak tylko niewielu mężczyzn w rzeczywistości są gotowi na seks bez zobowiązań z jedną kobietą. Szczególnie jeśli ona wygląda nieźle i ma miły charakter – już wkrótce zaczniesz się zastanawiać, czy zobowiązania są naprawdę takie złe. Nic w tym złego, jeśli ona czuje to samo. Gorzej, jeśli nie. Możesz się poczuć bardzo zraniony.

Sposobów, by uniknąć takiej sytuacji jest kilka. Możesz na przykład celowo unikać kobiet „w swoim typie“. Zmniejszy to szanse zakochania się. Wybieraj takie, na które normalnie nie zwróciłbyś uwagi. Może nie będziesz miał z nią o czym pogadać, ale może okazać się dobra w łóżku, a to przecież właśnie chodzi. Możesz też zmieniać partnerki co jakiś czas lub związać się z kilkoma jednocześnie – jeśli potrafisz je utrzymać przy sobie, nie musisz wcale wybierać.

Przepraszamy - Komentarze są niedostępne