Pożądanie. Jak je rozpalić w kobiecie?
Pożądanie. Jak je rozpalić w kobiecie?

Pożądanie. Jak je rozpalić w kobiecie?

Jeśli chodzi o pociąg seksualny, pożądanie, sprawy mają się inaczej u mężczyzn i kobiet, prawda? Mężczyzna stawia sprawę prosto – podoba ci się to, co widzisz? A więc czujesz do niej pociąg. Kobiety wolą wszystko komplikować…  Nawet jeśli uważa mężczyznę za atrakcyjnego, nie rozważa pójścia z nim do łóżka tak na dzień dobry, jeśli czegoś jej brakuje. Czego? To właśnie chcielibyśmy dzisiaj wyjaśnić. Co więc należy uczynić, aby ona poczuła pożądanie?

Pożądanie, czyli chemia

Czy kiedykolwiek słyszałeś ją mówiąc o facecie, którego uważa za miłego, ale nie chce pójść z nim nawet na randkę? Szybki seksik? Nie ma mowy! W większości przypadków powie ci na usprawiedliwienie, że nie czuła „chemii”.  Ale co tak naprawdę oznacza ta chemia? Cóż, to nie jest łatwe do zdefiniowania, ale chodzi jej przede wszystkim o „iskrę“. Jeśli chcesz, by ona cię pożądała, musisz przede wszystkim sprawić, by między wami zaiskrzyło. Jak? Zacznij od tego, by pokazać jak bardzo ci na niej zależy. Tajne randki zostaw na później.

Lider

Stało się. Spotykacie się już od pewnego czasu, ale ty jesteś zbyt nieśmiały? Wolisz nie mówić o seksie i nie robić nic w tym kierunku? Cóż, jeśli chciałbyś to zmienić, powinieneś się zmienić sam, zanim ona nie wymieniła cię na kogoś innego. I wcale nie chodzi tu o to, że w jeden dzień powinieneś stać się agresywnym macho. Nie musisz też stać się idealnym mężczyzną niczym z seks katalogu. Absolutnie nie. Kobiety po prostu uwielbiają czuć pożądanie mężczyzny. Kochają być kochane. Czując twoje pożądanie, ona także zacznie je odczuwać. Powinieneś więc zostać liderem, facetem, który zaprowadzi ją do sypialni. Ale bez presji. One lubią stanowczych, ale nie chamskich facetów.

Zamiana ról

Jeśli żaden ze sposobów nie działa, mamy dla ciebie jeszcze jedną radę. Udawaj niedostępnego, a ona z pewnością cię zauważy. Gdy kobieta widzi, że będzie się musiała nabiegać za tobą, z miłą chęcią przyjmie wyzwanie. I nawet nie zauważy, że ty w tym czasie robisz wszystko, aby rozbudzić jej pożądanie.

Przepraszamy - Komentarze są niedostępne