Erodate

Erodate

Portal randkowy

SexFocia

SexFocia

Sexfocia

Portal dla gejów
Portal dla gejów

Portal dla gejów

“Portal dla gejów”, jak sama nazwa wskazuje, to portal randkowy przeznaczonym dla osób o orientacji homoseksualnej. Rejestrując się na “Portal dla gejów” mamy możliwość wyboru: mężczyzna szuka mężczyzny, mężczyzna szuka pary, para (2 mężczyzn) szuka mężczyzny bądź para mężczyzn szuka innej pary mężczyzn. Dodatkowo, już przy rejestracji, należy podać preferencje seksualne (pasywny, aktywny bądź uniwersalny).

Jest więc to portal wyłącznie dla gejów, nie została tu przewidziana możliwość rejestracji dla kobiet, osoby biseksualne i transseksualne również z trudem znajdą tu partnera dla siebie. Może to wydawać się ograniczeniem, jednak taka polityka serwisu w znacznej mierze przyczynia się też do budowania poczucia bezpieczeństwa użytkowników serwisu, którzy wśród osób o tej samej orientacji seksualnej na portalu randkowym czują się bardziej swojsko. Dodatkowym środkiem zabezpieczenia jest udostępnienie rejestracji w „Portal dla gejów” wyłącznie osobom pełnoletnim oraz wprowadzenie opłaty – aby przeczytać otrzymane wiadomości i na nie odpisać należy wykupić członkostwo w serwisie.

Nie sposób jednak nie zauważyć, że sporo profili użytkowników serwisu w ogóle nie posiada zdjęć (zdjęcia posiadały tylko nieliczne osoby sugerowane dla naszego konta testowego) i podaje minimalną informację o sobie. Chociaż możemy zrozumieć powody takiej ostrożności, znacznie utrudnia to poszukiwania, a dla takich osób – zmniejsza szanse umówienia się na randkę. Sporą popularnością cieszy się jednak gej czat, dzięki któremu można lepiej poznać nowe osoby i szybko umówić się na spotkanie.

Przepraszamy - Komentarze są niedostępne