Pani szuka pana. Pytania, których nigdy nie powinnaś zadawać mężczyźnie
Pani szuka pana. Pytania, których nigdy nie powinnaś zadawać mężczyźnie

Pani szuka pana. Pytania, których nigdy nie powinnaś zadawać mężczyźnie

Jeśli pani szuka pana, z pewnością ma do niego wiele pytań. Jednak nie wszystkie pytania powinny być zadane. Uwierz nam… na niektóre pytania po prostu nie chcesz znać odpowiedzi.

Komunikacja jest ważna w każdym zdrowym związku dwojga ludzi. I większość mężczyzn jest gotowa odpowiedzieć na wiele z nich. Jednak są też pytania, których oni nie chcą usłyszeć z twoich ust. Oszczędź wam tego doświadczenia, tych pytań lepiej nie zadawać:

Czy sądzisz, że jestem gruba?

To pytanie wzbudza pogardę mężczyzn. Przede wszystkim, na nie nie ma poprawnej odpowiedzi. Jeśli on odpowie “nie”, zostanie posądzony o kłamstwo, a jeśli odpowie coś z brutalną szczerością, twoje uczucia zostaną zranione. Mężczyźni wolą pewnych siebie kobiet. Ty, zadając tego rodzaju pytanie, nie wyglądasz na pewną siebie.

Co sądzisz o sytuacji, gdy to pani szuka pana, a nie odwrotnie?

Kolejne bardzo ryzykowne pytanie, świadczące raczej o twojej desperacji niż o pewności siebie. Aktywnie szukasz mężczyzny? Pierwsza umawiasz się na randki? Poznaliście się własnie w taki sposób? Oznacza to, że on nie ma nic przeciwko temu, żeby to kobieta zrobiła pierwszy krok. Odpuść, nie zmuszaj go do zastanawiania się nad tym zagadnieniem zbytnio, gdyż wyniki mogą okazać się zupełnie inne niż prognozowałaś.

Jak wyglądała twoja ex?

Przed zadaniem tego pytania, zastanów się, jakie są twoje motywy. Czy chodzi ci o to, by dowiedzieć się, jakie kobiety go przyciągają? Czy po prostu jesteś ciekawska? Czy zazdrosna? Teraz, gdy odpowiedziałaś sobie na to pytanie, zastanów się, czy to naprawdę ważne? Jeśli on jest z tobą, a nie z nią, co jeszcze chciałabyś wiedzieć? Jego poprzedni związek rozpadł się z pewnych przyczyn, nie dawaj mu powodów do oglądania się wstecz.

Czy zadzwonisz, jak tylko dojedziesz?

Napiszesz, gdy będziesz wyjeżdżał … i zadzwonisz przed pójściem spać? Mężczyźni lubią dzwonić i pisać, ale wyłącznie wtedy, gdy sami tego chcą. Nie dlatego, że czują, iż muszą to zrobić. Nie jesteś jego mamusią, nie zachowuj się tak.

Gdy on poczuje, że w ten sposób go kontrolujesz, że musi dawać ci sprawozdania z każdego wykonanego kroku, zacznie się zniechęcać do ciebie. Tak, dzięki jego dzwonkom i sms-om ty poczujesz się pewnie. Ale czyż nie lepiej by było, gdyby robił to z własnej, nieprzymuszonej woli?

 

Jak nas widzisz po dziesięciu latach?

Większość mężczyzn nie ma planu związku na najbliższe 20 lat. Żyją chwilą i cieszą się każdą sekundą, spędzoną u boku ukochanej osoby.

Nie chodzi o to, że oni nie chcą lub nie potrafią być w stałym związku czy robić plany na przyszłość. Chodzi o to, że nawet jeśli on jest z tobą, nie myśli o tym, co będzie po dziesięciu latach. Czuje do ciebie sympatię. Jest mu po prostu dobrze – z tobą, teraz, i pragnie, by to „dobre“ nadal trwało. W sytuacji gdy to pani szuka pana, a nie odwrotnie, to najlepsze na co go stać.

Kobiety, które czują się niepewnie w związku, często zadają tego typu pytania, by przekonać się, że ślub, dzieci i kupno domu są w jego planach. Jeśli właśnie tak się czujesz, oczywiście, możesz zadać to pytanie. Ale nie próbuj o to pytać kogoś, z kim jesteś od zaledwie kilku miesięcy!

Przepraszamy - Komentarze są niedostępne