Niegrzeczny chłopak. Czego możesz się od niego nauczyć?
Niegrzeczny chłopak. Czego możesz się od niego nauczyć?

Niegrzeczny chłopak. Czego możesz się od niego nauczyć?

Niegrzeczny chłopak. Dziewczyny kochają go i nienawidzą. I chcą być z nim. A każdy facet chciałby zostać jednym z nich. Chociaż na ten jeden dzień. Lub noc. Też tak masz? W takim razie mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Naszym zdaniem, wystarczy przyswoić 5 poniższych cech, aby rozbudzić w sobie niegrzecznego chłopca. Jesteś gotowy? Czytaj dalej!

Niegrzeczny chłopak – to chłopak obojętny

Niegrzeczny chłopak rozumie wagę bycia obojętnym, jeśli chodzi o stosunki z kobietami. Wie, że im mniej uczucia okazuje, tym więcej kobiety się od niego domagają. A więc połóż się wygodnie na kanapie, a przekonasz się, że można się dowiedzieć o sobie wielu rzeczy bez konieczności ujawniania więcej niż tego pragniesz.

Przede wszystkim – ty

Wiem, to zabrzmi samolubnie…ponieważ tak właśnie jest! Niegrzeczni rozumieją, że kobiety cenią tych mężczyzn, którzy stawią siebie na pierwszym miejscu. Taki mężczyzna nie zmienia swoich poglądów i wartości dla każdego tyłeczka z sąsiedztwa, a to jest godne podziwu. Dlatego pamiętaj, przede wszystkim – ty! A ona nigdy nie umieści cię na końcu swojej listy…

Zapamiętaj kilka rubasznych dowcipów

I nie tylko to! Naucz się traktować kobietę jak kumpla. Opowiadaj nieprzystojne dowcipy najładniejszej dziewczynie w towarzystwie (to prawdziwa sztuka robić to umiejętnie i nie otrzymać od niej w twarz!). Naucz się jak sprawić, by ona poczuła się idiotką i osobą inteligentną jednocześnie, naucz się pozostać sobą w damskim towarzystwie i nie stawiać żadnej z nich na piedestale.

Opanuj sztukę kończenia..rozmowy

Kontrowersyjne? Tak. Czy to działa? Ależ oczywiście. Niegrzeczni żyją w swoim własnym światku, podporządkowując się swym własnym regułom. Dlatego, jeśli chodzi o rozmowę telefoniczną, niegrzeczny chłopak zaczeka, aż konwersacja nabierze obrotów, zrobi się ciekawie i raptem…bum. Odkłada słuchawkę. Tak po prostu. Kobieta zaniemówi z wrażenia – taki właśnie był cel tego eksperymentu.

Wypróbuj naprawdę dziki seks!

Raz na jakiś czas twój wewnętrzny niegrzeczny facet chce się ujawnić. On także potrzebuje seksu! Dzikiego, zwierzęcego seksu! Ciągnij za włosy, daj klapsa, ssij, kąsaj i wypróbuj wszystkie pozycje, opisane w Kamasutrze (i nawet więcej!). Niegrzeczni wiedzą, w jaki sposób stać się zwierzęciem w sypialni. A one to uwielbiają!

To tyle na dobry początek. Uwierz, tych 5 cech wystarczy, aby ona zaczęła traktować cię inaczej!

Przepraszamy - Komentarze są niedostępne