Sexfocia

Sexfocia

Sexfocia

Szybki Seksik

Szybki Seksik
Portal randkowy
Portal randkowy

Erodate

Erodate.pl to zdecydowany lider rynku wśród portali erotycznych, przeznaczonych dla osób dorosłych. To portal randkowy, posiadający sporą ilość ofert osób w różnym wieku (powyżej 18 lat). Ogłoszenia towarzyskie oraz anonse kobiet i panów ułatwiają szybki kontakt (znalezienie dziewczyny, umówienie się na kawę lub sex randki), znajdziecie tu także propozycje wykonania masażu lub pokazu na web kamerce. Zdarzają się również ogłoszenia matrymonialne, chociaż, zgodnie z nazwą serwisu, przeważają sex spotkania. Puls serwisu można sprawdzić czytając wiadomości na Hotline oraz Forum. Znajdziecie tu zarówno dowcipy, śmieszne obrazki, jak i omówienie aktualności z życia portalu oraz świata. Co prawda, czasami dochodzi tu do dość ostrej wymiany zdań między stałymi bywalcami serwisu, takie wątki są jednak szybko usuwane przez administrację.

Portal randkowy Erodate.pl nie jest za darmo. Aby wysyłać wiadomości obowiązkowe jest wykupienie członkostwa Premium. Konta kobiece, męskie oraz konta par różnią się nieznacznie zakresem możliwości – kobiety oraz pary mają pewne zniżki, ale też i pewne ograniczenia. Znajdziecie też tu wiele praktycznych dodatkowych usług, dostępnych po wykupieniu dodatkowego pakietu VIP – na przykład, możliwość ukrycia czasu logowania, anonimowe surfowanie, możliwość napisania niewidocznej dla innych notatki o użytkowniku.
Bardzo dobrze oceniliśmy również wyszukiwarkę na portalu. Zaawansowane wyszukiwanie umożliwia podanie sporej liczby filtrów i znalezienia najbardziej odpowiedniej osoby zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Oprócz standardowych funkcji, którymi może pochwalić się prawie każdy serwis randkowy, organizowane są tu też konkursy. Codziennie zamieszczone nowe zdjęcia biorą udział w konkursie, a za najlepiej ocenione zdjęcia można otrzymać kredyty – wirtualną walutę tego serwisu randkowego, które później można wymienić na członkostwo lub inne dodatkowo płatne funkcje portalu, na przykład, wysłać komuś “sympatię”.

Zaletą serwisu Erodate jest też czat. Otrzymywane wiadomości można również otworzyć w formie czatu, co znacznie przyśpiesza konwersację. Chociaż, jak i wszędzie, zdarzają się tu nieuczciwi użytkownicy, są oni moderowani ręcznie i generalnie rzecz biorąc portal oceniamy jako bezpieczny i dbający o prywatność użytkowników. W razie problemów można otrzymać pomoc od administracji – mailowo lub poprzez odpowiednią zakładkę na portalu. Odpowiedzi na zadane pytania otrzymaliśmy bardzo szybko.

Przepraszamy - Komentarze są niedostępne