Czy rozmiar penisa jest ważny? Cechy mężczyzny dobrego w łóżku
Czy rozmiar penisa jest ważny? Cechy mężczyzny dobrego w łóżku

Czy rozmiar penisa jest ważny? Cechy mężczyzny dobrego w łóżku

Rozmiar penisa wydaje się być niezwykle ważny dla każdego mężczyzny. A co o tym sądzą kobiety? Wyobraź sobie, że właśnie poznałaś nowego mężczyznę. Spotykacie się już od pewnego czasu i ty zaczynasz zastanawiać się nad, tym, jaki on jest w łóżku. Nawet jeśli bardzo cię korci, nie zawsze możesz go zapytać o rozmiar penisa. Wcale nie musisz. Podpowiemy ci, na co powinnaś zwrócić uwagę.

Jak on się porusza?

Wygląda na niezdarnego, nigdy nie tańczy i ciągle coś wywraca? Nie zapowiada się to najlepiej. Mężczyzna o topornych ruchach prawdopodobnie niezbyt się lubi lub nawet nie zna swojego ciała, swojej fizyczności. Nie spodziewaj się po nim mistrzowskich pieszczot i znajomości sekretów kobiecego ciała – on nie poznał jeszcze sekretów własnego.

Jak on je?

Zwróć uwagę, jak on je – jedzenie, podobnie jak seks, może być traktowane jako wyrafinowana przyjemność lub zwykłe zaspokajanie potrzeb. Jeśli on starannie wybiera potrawy i delektuje się ich smakiem, będzie równie subtelny w sypialni. Jeśli nie zwraca uwagi na to, co, kiedy i jak spożywa, prawdopodobnie podobny będzie jego stosunek do seksu.

Jaki jest jego stosunek do matki?

Dobrze, jeśli twój wybranek kocha i szanuje swoją mamę. Jednak jeśli masz do czynienia z osobnikiem, który nieustannie mówi o swojej mamusi i bez niej nie podejmie żadnej decyzji, nie warto takim zawracać sobie głowy. Seks jest dla ludzi dorosłych, a on jeszcze tkwi w słodkim dzieciństwie.

Jaki jest jego stosunek do pieniędzy?

Zwróć uwagę na to, jak on wydaje pieniądze. Jeśli masz do czynienia ze sknerą, który niechętnie rozstaje się z każdym banknotem, może się okazać się, że twój wybranek jest równie skąpy w miłości i seksie. Może się okazać, że on potrafi tylko brać, nie dając nic w zamian.

Jak i o czym rozmawia?

Rozmowa to również „taniec, do którego potrzeba dwojga“. Jeśli on mówi dużo i wyłącznie o sobie, nieustannie ci przerywa, to w łóżku możesz spodziewać się tego samego. To egoista, dbający o zaspokojenie własnych potrzeb – o tobie, prawdopodobnie, po prostu zapomni.

Jeśli trafiłaś na takiego, który przechwala się swoimi podbojami, byłymi partnerkami i sukcesami w sypialni, nie trać nań swego cennego czasu. Chce cię przekonać o tym, jaki z niego wspaniały i niepowtarzalny facet… Niestety, takie gadanie świadczy jedynie o jego kompleksach i niedyskrecji.

Jak całuje?

Chociaż wiele się mówi o technice całowania, ten idealny sposób na pocałunek nie istnieje. Ważne jest tylko to, czy odpowiada ci sposób, w jaki on to robi, czy nie. I jeśli tak – prawdopodobnie dopasujecie się do siebie również w sypialni. Jeśli zaś już przy pocałunku poczujesz, że coś nie gra, raczej nie „zagra“ między wami także w łóżku.

Jak się czujesz w jego towarzystwie?

Przy nim czujesz się atrakcyjna, seksowna i kobieca? Nagle zapominasz o wszystkich kompleksach? Prawdopodobnie będzie wam dobrze razem także w sypialni podczas tajnej randki. Tworzona przez niego swobodna i przyjazna atmosfera pomoże rozpalić twoje zmysły…

Rozmiar penisa – czy jest więc ważny?

Seksuolodzy są w tej sprawie zgodni – rozmiar penisa ma bardzo małe znaczenie dla większości kobiet lub nie ma wcale żadnego. Kobiety przeżywają orgazm na różne sposoby. Liczy się przede wszystkim technika, to, czy mężczyzna ma na celu zaspokojenie tylko swoich potrzeb seksualnych, czy zatroszczy się też o partnerkę. A o tym, czego oczekiwać, możesz zadecydować na podstawie wyżej wymienionych cech.

Przepraszamy - Komentarze są niedostępne